Niiske mets, Damp forest

October 9th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

männimets pine forest jõgevamaa udu udune mist misty sygis autumn fall Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

One Response to “Niiske mets, Damp forest”

  1. cax says:

    Täielik haldjamets :) Puudu on veel vaid helekollased, helepunased ja khakirohelised pilvikud ning säravkollased kukeseened. Sellist metsa kohtasin Leevakul ja siis veel Lätis, kui sõitsime Riiga – maantee ja mere vahel oli kümnete kilomeetrite ulatuses selline mets, veidi mere poole kallak. Leevaku oma oli aga kõrgel liivasel põndakul ja seal olid seened, Läti metsas neid polnud, kuna oli Jaanijärgne aeg.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv