Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum

October 17th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum  Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Eile oli mul tunne, et võiksin kohata värbkakku… ja näe, kohtasingi üht vana sõpra! :)

Tags: , ,

One Response to “Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum”

  1. cax says:

    Vabandust lorilõugsuse pärast, aga nomiaisaa … See linnuke näeb välja täpselt nagu Helena Bonham Carter filmis “Alice Peeglitagusel maal”, kus ta mängis Punast Printsessi, kellel oli just täpselt selline lahku soeng. Küll üritati talle sinna juustevahesse krooni suruda, kuid asi lõppes sellega, et kroon plõksatas tükkideks ja printsess jäi kroonimata. Vaene kuningas, tema isa, oli üpriski meelehärmis, aga alamad irvitasid täitsa avalikult. Ja oi kus printsess oli tige.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv