Metsaidüll, Forest idyll

January 30th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus mets forest lumine talv forest winter emajõe-suursoo Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Metsaidüll, Forest idyll”

  1. Cax says:

    Imeilus metsavahe – ja see valgustriip. Mis tuletab meelde Douglas Wells’i (superhea raamat “Jänki seiklused Hiiumaal” autor, soovitan soojalt), kui too Rahukorpusse astununa sõitis õhtusel ajal Riiast bussiga Tartusse ja hiljem Käinast Kärdlasse – muudkui mööda süngeid lõputuid metsavahesid. Metsariik Eesti – tema-mehele, kes pärit preeriaosariigist Nebraskast, tundus kõik see tume mets üpris õudsena. Ega eestlasedki on minetamas oma metsarahva staatust, kahjuks – juba olemegi “banaanivabariik”.

  2. Tiit Hallikma says:

    Väga mõnus.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv