Kanakull, Goshawk, Accipiter gentilis

March 11th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kanakull, Goshawk, Accipiter gentilis Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Kanakull, Goshawk, Accipiter gentilis”

 1. I. says:

  with tuxedo

 2. Cax says:

  See kena linnuke meenutab värvide ja kuju poolest neid Inglise peeni visiitkuubedes härrasmehi, kes kuskil pulmas on. Helehall pikasabaline kuub ja heledad või kollakad ülalt natuke laiad püksid (sellised Dickensi-aegsed). Ainult hall torukübar ja “hõbenupuga spatsiirstokk” on puudu XD
  Kanakull on muidu ju suur nagut ani, aga see vist on isane, mulle tundub, ja natuke väiksem. Üks suur kollasepüksiline ja pruunikam emane käis eelmisel talvel ikka šaakalikaameras söömas.
  Aga sellel pildil tahaks kohe silitada neid krudisevaid seljasulgi :) Ma olen kana silitanud, ma tean, et see on mõnus :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv