Kevadine õhtu järve ääres, Spring evening by the lake

May 27th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Bird's-eye view / Linnulennul .

Kevadine õhtu järve ääres, Spring evening by the lake Vooremaa maastikukaitseala saadjärv Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Vooremaa maastikukaitseala, Vooremaa Landscape Reserve, Estonia.

One Response to “Kevadine õhtu järve ääres, Spring evening by the lake”

  1. Cax says:

    Imeilus ja tüün. Selline kuldroheline valgus, kui päike paistab roheliste (noorte) lehtede ja okaste peale ja neist läbi, see on silmadele kõige parem valgus. Ja see tuletab meelde Tolkieni valgusepuud, eriti selle, mille leheservadest kuldset kastet nõrgus. No täpselt. Ja olen tähele pannud, et sügiseti, kui puud on kuldsed, või nt sirelid kasvõi vaid kergelt kollakad, siis nad nagu annavadki sombuselgi päeval valgust endast ära, justkui hõõguvad iseenda kumas.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv