Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

August 28th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis”

  1. Cax says:

    Mina pole muidugi ekstra loomi otsimas käinud, aga eks neid kohtumisi ole olnud omajagu. Ja kui selline kena kakuke mulle nt seenemetsas vastu juhtuks, küll ma oleksin siis õnnelik :)
    Aga ma olen näinud lähedalt punajalg-pistriku isaslindu, küll oli veel kena linnuke – üleni sügavalt mutihall ja need kärepunased jalad! Imeilus kombinatsioon!
    Nii või teisiti – kohtumine kakuga on vähemasti minu jaoks alati kuidagi müstiline. St ma ei olegi neid ise kunagi kohanud, aga kui kohtaks, siis oleks. Isegi pildi peal on. Ja selline ootamatu mõlemapoolne pilguheit – ei tea ju, mida tema seal mõtleb, aga siitpoolt vaadatuna – nagu avaneks su ees järsku Vari-ilm. August Jakobsonil on mõned muinasjutud, kus on tegemist puuvaraste, salaküttide ja Metsa-isadega, vaat selle kaku pilk on täpselt nagu oleks see Metsa-isa oma varikujul. Mina pole küll ei puuvaras ega salakütt, aga lihtsalt see vaade … :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv