Põder, Eurasian Elk, Alces alces

September 17th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Põder, Moose, Elk, Alces alces sügis autumn Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , , ,

6 Responses to “Põder, Eurasian Elk, Alces alces”

 1. Cax says:

  Peitepilt – mitu põtra on pildil ;P

 2. Just! Mitu said? ;)

 3. Cax says:

  Kolm :)

 4. Cax says:

  Või on äkki neljas veel – mis see hall seal keskel on, mamma lõua all?

 5. Neljandat pole, ema kahe vasikaga :) Aga jah, kahte märgatakse lihtsalt, aga näha seal paremal kahte, see nõuab süvenemist :)

 6. Cax says:

  Mul ongi selline “pornograafiline” pilk enamasti, ma märkan ka filmides imelikke momente. Nt “Suve” filmis sõitis auto, niiet tolmupilv taga, “Neljas musketäris” ja “Zorros” samuti, “Sügises” oli Teelel kojaesikus suur valge moodne külmkapp, vahel on kamina peal teine vaas või tegelasel teine lips ees. Neid lugematuid kaadrisse jäänud mikrofone või lihtsalt suvalisi võttegrupi tegelasi ei maksa enam rääkidagi :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv