Jääkuninganna laev, Ice Queen ship

December 20th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Close-up / Lähivõtted .

Jääkuninganna laev, Ice Queen ship jäälilled ice flowers Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Seda uhket laeva, mis tehtud jäälilledest, märkasin ma Emajõel, Alam-Pedja Looduskaitsealal.

3 Responses to “Jääkuninganna laev, Ice Queen ship”

 1. Cax says:

  Tõeliselt äge! Muide on olemas selline raamat Metsik tulevikumaailm, kus üks loom või õigemini loomade koloonia nimega Ookeanifantoom oli ka selline – koosnes meduusidest ja sellistest vee peal ujuvatest “purjedest” ja all ning vahel olid siis kombitsad, kus omakorda elasid väikesed vähimoodi elukad ja pisikesed kalakesed. Vahel torm ajas selle suure moodustise osadeks lahku ja siis iga tükk triivis ise kanti ja pani aluse uuele kolooniale.

  https://vignette.wikia.nocookie.net/fictionanimalchannel/images/c/c1/IMG_1561.PNG/revision/latest?cb=20170820223620

 2. Hehee, vot-vot, elust enesest :D
  Kusjuures neid laevu oli mitmeid, see neist oli kõige uhkem. Vaatepilt oli aga uhke, kuidas Emajõel triivis selliseid laevukesi sadu tuhandeid! Liialdamata! :)

 3. Cax says:

  Jah, looduse enda vastu ei saa, see üllatab sind igal sammul, kui oskad märgata ja hinnata. Ja sinu tänuväärt missioon on jagada neid vapustavaid hetki, mille eest me kõik oleme ääretult tänulikud :)
  Häid pühi!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv