Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis

December 4th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis pilliroog reedbed Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis”

  1. Cax says:

    Kuigi pean tunnistama, et jäälinnupildid jätavad mind üldiselt külmaks, aga selles pildis on lihtsalt niivõrd fantastilised värvid – esiteks juba taust, ja siis see natuke udune sinioranž värviplekk, mis siia niivõrd hästi sobib – kõik tunduvad justkui helendavat. Nagu Eriti Hinnaline Juveel (tuliopaal) Tõeliselt Kaunil Hiina Siidil (nagu need siidimaalide põhjad). Veelkord – FANTASTILINE!!! Selline pilt on tõeline värviteraapia, ma kohe tunnen, kuidas silmapõhjad avarduvad ja paranevad!
    AITÄH!!!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv