Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula

January 31st, 2020 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula õunapuu apple tree Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula”

  1. Cax says:

    Huvitav, et vöötkakud meenutavad mulle alati Lemony Snicketi raamatusarja “Sari õnnetuid lugusid”, kus oli see kuri krahv Olaf, Baudelaire’i laste onu (või kes ta oli), kes neile pidevalt pinda käis. Tema põhilised tunnused olid silmakujuline tätoveering pahkluul ja üksainuke suur kulm üle otsaesise. Jim Carrey veel mängis teda samanimelises filmis (keegi teine mängis teises filmis, aga too ei olnud nii sarnane).
    Ja need vöötkakud ka – samasugused teravad, läbitungivad silmad ja jõnksuga “kulmud” :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv