Pesemisaeg, Bathing time

December 1st, 2020 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus auhinnatud awarded Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Varitsesin pikemalt metsist, kes toitus metsa all pohlalehtedest. Ühel hetkel hakkas metsis maapinda kraapima. See tegevus võttis aega minuteid, andes mulle võimaluse ettevaatlikult lähemale hiilimiseks. Esmalt, ma ei mõistnud, mida ta teeb. Ta kraapis pinnasesse lohu, ühel hetkel aga kükitas. Arvasin, et ta jääb sinna tukkuma, kuid siis hakkas äkki liiva lendama. Metsis hakkas võtma liivavanni! Kühveldas aina liiva endale peale ja sopsutas. See oli vaatepilt, mida ma varem näinud ei olnud.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv