Suhkrused puud, Sugar trees

December 31st, 2020 by Remo Savisaar | Filed under Bird's-eye view / Linnulennul .

kuusk kuused kuusik spruce talv winter lumine snowy Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Sõbrad, head lõppeva aasta viimast päeva! Minu jätkuvaks uue aasta sooviks on, et raiutaks vähem metsi ja säiliks meie elurikkus! Praegusel juhul meie loodus paratamatult üha vaesub. Mul on aastatega välja kujunenud 6-7 metsast piirkonda, mida aasta jooksul tihedalt külastan. Need paigad on pakkunud mulle toredaid kohtumisi, rõõmu, hingepalsamit. Sellel aastal, esmakorselt, ei jäänud neist paikadest puutumata MITTE ÜKSKI. Kõikjalt oli suuremal või väiksemal määral läbi käinud raie. Tulgu uus aasta ikka parem!

3 Responses to “Suhkrused puud, Sugar trees”

 1. Cax says:

  Head Uut Aastat!

 2. 2021 says:

  Head Uut Aastat.
  Huvitavaid tabamusi, linnud, loomad, olge paid, ärge laske, Remol, tundide viisi teid paluda! Elagu eesti mets, ta on meie geneetikasse kooderitud.
  Mida teha lageraie vastu? Kas ainult soovidest jätkub meie metsade alahoidmiseks? Kas vastust teab vaid tuul?

 3. Aitäh! Head uut aastat! :)
  Karta on, et soovidest ainuüksi võib jääb väheks.
  Töö selle nimel aga käib ja eks soove tuleb lausuda ka kuuldavalt! :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv