Varahommikune lend, Early morning flight

June 2nd, 2021 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Tänahommikune hetk, 5:38, Tartumaa. Taken today, 5:38.

Tags: , ,

One Response to “Varahommikune lend, Early morning flight”

  1. Cax says:

    Farley Mowat oma raamatus “Ära hüüa hunti” (väga hea raamat, soovitan soojalt, aga film ei olnud nii hea) kirjeldas olukorda, kus ta sattus kuskil Põhja-Kanadas hunte uurides suure isahundiga vastamisi. Eks mõlemad ehmatasid, aga et hunt pani ka “madallennul” üle tundra minekit :) See siin niisamuti.
    Mul on vahel unes olnud momente, kus ma nagu veel ei lenda, aga hakkan astuma või hüppama, ja siis ei jõua maani, vaid pikendan hüpet … justkui aegluubis, leviteerides … ja veel, ja veel … Ka see tuletab seda kitse meelde – nagu kestaks hüpe kas just lõputult, aga peaaegu nagu gravitatsiooni eirates :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv