Perepilt, Family photo

August 24th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metssiga, Wild boar, Sus scrofa veretajaht2022 Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park.

Vereta Jahi teisel õhtul märkasin läbi optika vaadates hästi kaugel esmalt üht suurt ja seejärel kahte väiksemat looma. Meid lahutas üle kilomeetri! Arvasin, et see suur oli emakaru ja väiksemad olid tema pojad. Pool tundi hiljem olin jõudnud sinna, kus neid tegutsemas nägin. Kondasin seal ringi ja varitsesin umbes kaks pool tundi, lootes taaskohtumise peale. See leidiski aset! Sain selgust, et nähtud karupojad olid hoopis kesikud, kuid kuna nad olid kraavis, paistis kilomeetri pealt vaadates neist välja vaid pea. Emakaru oli aga emis, kelle pool kerest jäi kaugelt vaadates varju. Vot niimoodi pettis ära! Väikeseid triibulisi nägin aga alles nüüd, kui leidis aset taaskohtumine.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv