Varahommik rabas, Early morning in the bog

August 10th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

raba bog udune foggy milky laukad laugas Alam-Pedja looduskaitseala, Alam-Pedja Nature Reserve, Estonia. Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alam-Pedja looduskaitseala, Alam-Pedja Nature Reserve, Estonia.

Täna öösel jäi mul uneaega napiks, sest veel pimedas sai ette võetud käik rappa. Rabas selgus aga tõsiasi – kus mu fotokaamera on?! See oli jäänud maha! Alati ripub ta mul rappa minnes rinnal, kuid mitte sellel korral. Õnneks olin just täna otsustanud droonikotti susata ka varukaamera, millel ees väiksem teleobjektiiv. Enamasti pildistan rabas ikka lainurgaga. Sellega on hea lihtne! Nüüd aga oligi põnev väljakutse, sest kaasasoleva objektiiviga tuleb rohkem pingutada, et pilt kätte saada. Selle tõttu ma ta ju tegelikult kaasa võtsingi, et oleks väljakutset – nüüd siis sellest pääsu polnudki!

Nii sündis ka juuresolev pilt, mille kohta võiks öelda, et seda pilti ei oleks, kui mu põhitehnika maha ei oleks ununenud.
Ja vot selle üle on mul küll kuramuse hea meel! :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv