Kobras, European beaver, Castor fiber

September 1st, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Kobras, European beaver, Castor fiber vesi jõgi river vereta jaht 2022 veretajaht2022 Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park.

Vereta Jahi ajal veetsin ühel hommikul ja ka õhtul aega kobraste seltsis. Üks meelishetk, kus päikesetõusu valgus veepinda kuldas, sai selline. VJ valikusse ma seda ei esitanud, kuna limiit (10 pilti) oli juba täis. Erinevaid pilte mida oleksin soovinud esitada, jäi mul sõelale 30 ringis, seega tuli teha mul karm valik. Välja tuli jätta pildid karust, kalakotkast, metskurvitsast, tikutajast, metskitsest, musträstast, metsvindist, kadakatäksist, sookurgedest, sookiurust, haigrutest, kajakatest, käblikust, laugust, rohevindist, tuttpüttidest, kiivitajast, tedrest ja veel mõningatest liikidest. Küll aga saan neid näidata siin :)

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv