Metsis lennus, Capercaillie in flight

September 4th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus veretajaht2022 männimets pine forest Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park.

Metsiseseeria lõpetuseks: pikal sirgel, kiire sammuga liikudes, kasvas vahemaa minu ja tüli noriva metsise vahel. Arvasin, et olen eemale pääsenud, kuna liigun kiiremini – võta aga näpust, metsis küll kõnnib aeglasemalt, kuid tal on “salarelv”! Kui ta näeb, et ta mulle järele ei jõua, siis ta lendab! Seda juhtus mitmel korral! Otsustasin, et proovin seda lendu ka pildina vormistada. See oli aga paras väljakutse, mis viimaks siiski õnnestus.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv