Metsise portree auruga, Portrait of capercaillie with breath

September 2nd, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus veretajaht2022 männimets pine forest Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park.

Päike oli juba kõrgel ning olin selleks korraks lõpetamas Vereta Jahti, suundudes Kauksis oleva staabi poole. Vaikselt pikal sirgel kulgedes märkasin aga metsist, kes puu otsast alla sadas. Oh, mis pildivõimalus! Tegin kiiruga mõned fotod ja taipasin, et see metsis ei kardagi mind! See oli sellel hommikul kolmas metsis, eelnevad olid teinud minekut juba kaugelt. Tema aga jäi! Sõitsin autoga eemale ja läksin kraavi, et saada parem taust ja võttenurk. Metsis läheneski vaikselt minu poole. Nägin, et häälitsemise ajal tuli tema nokast ka auru.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv