Sunday, July 31, 2005

Sookurg, Crane, Grus grus

Sookurg, Crane, Grus grus


~2h hiljem / ~2h later

Thursday, July 28, 2005

Sooräts, Short-eared Owl, Asio flammeus


10 minutit enne päikese loojumist / 10 minutes before sunset

Labels:

Wednesday, July 27, 2005

Soorisla, Dunlin, Calidris alpina

Soorisla, Dunlin, Calidris alpina

Tuesday, July 26, 2005

Pardipoeg / Duckling

Monday, July 25, 2005

Sci-fi, tunnel


Ei mingit töötlust, WB tungsteini peal.
No digital manipulation, WB set to tungstein.

Saturday, July 23, 2005

Loodus ärkab / Awakening


Selline kaunis vaade avanes meile telgist väljudes kolmapäeva varahommikul, 6:30.
This beautiful view opened to us as we got out of our tent on an early Wednesday morning, 6:30 a.m.

Friday, July 22, 2005

Ristpart, Shelduck, Tadorna tadorna


Emane ristpart poegadega

Thursday, July 21, 2005

Merisk, Oystercatcher, Haematopus ostralegus

Monday, July 11, 2005

Ära, matkale / Away, camping


Küll ilm on jube, viludas juba 26c. Aga vaatamata sellele võtab nüüd ette väikese
jalgrattamatka Tartu-Viljandi-Soomaa-Pärnu-Kihnu. Eemal, nädalakeseks.
I will be away for a week, doing small trip on bike to Kihnu island (www.kihnu.ee)

Sunday, July 10, 2005

Asustatud pesakast

See oli üks hiliskevadine päev, kui tekkis lõpuks võimalus pääseda
maale, et esimese asjana pesakast üles lüüa. Kartsin, et olen
hiljaks jäänud. Panin pesakasti sügavale metsa, kus olin varemalt
näinud tegutsemas tutt-, salu-, rasvatihaseid, porre ning pöialpoisse.
Kaks nädalat hiljem tõdesin, et olingi jäänud hiljaks. Pesa oli tühi.

Juuni keskpaigas läksin uuesti tsekkama, kas midagi on muutunud - juba
eemalt kuulsin, miskit on teoksil - pesas käib elu :)



Sisse olid kolinud rasvatihased, 6 poega :)

Saturday, July 09, 2005

Lauk, Coot, Fulica atra

Lauk, Coot, Fulica atra

Lauk, Coot, Fulica atra

Friday, July 08, 2005

Luik ning inetud pardipojad / Swan and ugly ducklings

Luik ning inetud pardipojad / Swan and ugly ducklings

Inetu pardipoeg / Ugly duckling :)

Inetud pardipojad / Ugly ducklings :p


PS Enamus võtteid võetud silmade kõrguselt, olles ise rinnu või õlgadeni vees.
Most shots are taken from bird's eye view, being deep in water myself.

Thursday, July 07, 2005

Kohalikud Mooste tondid / Locals bums in Mooste


Eelmisel suvel oli terve Mooste kohaliku poe ymbrus
selliseid istuvaid selle täis olnud.

Tuesday, July 05, 2005

Kiil


Kuna olen hetkel ikka veel tõbine, neljandat päeva, kohati 39.2 palavik,
siis sellest ka pausid blogis - küll aga terveks saan ning siis juba "back on track"
e-mail: remo.@.moment.ee