Friday, June 30, 2006

Metskiur, Tree Pipit, Anthus trivialis

Thursday, June 29, 2006

Siberi võhumõõk, Siberian iris, Iris sibirica

Wednesday, June 28, 2006

Rebasekutsikas - sammaldunud kivil pikutamas, Fox puppy, Vulpes vulpes

Labels:

Tuesday, June 27, 2006

Loojangus, in the Sunset

Monday, June 26, 2006

Kõrvenõges, Stinging Nettle, Urtica dioica


Vana sõber, kes oma olemasolu ikka igal metsakorral meelde tuletab.

Saturday, June 24, 2006

Laanepüü tibu, Hazel Grouse chick, Bonasa bonasia


Ohtu märganud laanepüü tibud lendasid vurinal eri suunas laiali. Üks neist maandus oksal, mulle päris lähedal. Jõudsin vaid paar pilti teha, kui temagi metsa sügavusse kadus.

Thursday, June 22, 2006

Veekonn, Waterfrog, Rana esculenta

Wednesday, June 21, 2006

Rebasekutsikas, Fox puppy, Vulpes vulpes


Päevasel seiklusretkel, avastamas enda jaoks uusi kohti.

Labels:

Tuesday, June 20, 2006

Lill ja liblikas, viimastes kiirtes. Flower and butterfly, in last sunrays.


Harilik käokann, Ragged Robin, Lychnis flos-cuculi

Monday, June 19, 2006

viljapõllus, inside grain field

Saturday, June 17, 2006

tibatilluke Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes


Üks minu lemmikutest! Äärmiselt sümpaatne ja asjalik härra, kellel saba peaaegu alati püsti :)

Labels:

Friday, June 16, 2006

Piilumas - Kõrvukräts, Peeking - Long-eared Owl, Asio otus

Labels:

Thursday, June 15, 2006

Vihmas - Merisk, Oystercatcher, Haematopus ostralegus


Tehtud ~kuu aega tagasi, läänemaal käies.
Vähe sellest, et ilm oli kevadiselt külm(+5), kallas ka väikeste vahedega terve päev vihma.
Minul oli kerge - pärast võttepäeva sain märjad riided kuivade vastu vahetada, mida aga meriskipapa kohta öelda ei saa.
Selline see meie kevad juba on... Lamades, "varjest".

Pildist: lähikaader sellest pelglikust linnust, meriskist oli juba mu eelmise aasta soov, kus tollal jäi parimaks see.
Sellel aastal oli ettevalmistus tehtud ning oskusi juba rohkem. Viiendal päeval õnnestuski saada see kaader :)

Wednesday, June 14, 2006

Kanakull, Goshawk, Accipiter gentilis


mp3

Tuesday, June 13, 2006

Vihitaja e. jõgitilder omas keskkonnas, Common Sandpiper, Actitis hypoleucos


Väikese rästa suurune linnuke. Tehnilise poole pealt lainurk võte, 17mm.

Monday, June 12, 2006

Väike karvakera - kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus


See pojake on küll lõngast tehtud :)mp3

Labels:

Saturday, June 10, 2006

Koiduliblikas, Orange-tip, Anthocharis cardamines

Friday, June 09, 2006

Lodukannike, Viola uliginosa

Thursday, June 08, 2006

Musträhn pesaaval, Black Woodpecker, Dryocopus martius


Meie suurim rähn. Isaslind. mp3

Labels:

Wednesday, June 07, 2006

Hänilane, Yellow Wagtail, Motacilla flava


Külmast ilmast tingituna oli hänilane muutunud pallikeseks.

Tuesday, June 06, 2006

Roo-loorkull ehk pardikull, Marsh Harrier, Circus aeruginosus


Laugu ning poegade ja munade peamine looduslik vaenlane.

Monday, June 05, 2006

Laugu pojake, Coot chick, Fulica atra


See väike "kiilaspea" näeb ikka jube armas ja värvikas välja, võrreldes oma mamma ja papaga.

Sunday, June 04, 2006

Võilillemeri, field of dandelions, Taraxacum officinale

Saturday, June 03, 2006

Must-kärbsenäpp e. metstikk, Pied Flycatcher, Ficedula hypoleuca


mp3

Thursday, June 01, 2006

Uus elu - New life. Lauk, Coot, Fulica atra


Hauduja vahetusel oli näha, et koorunud on 3 tibu :)
Nüüd seisab lindudel ees veelgi raskem ülesanne - poegade üleskasvatamine.
Elu ei tee neil kergeks ka seal aegajalt patrulliv, söögipoolist otsiv roo-loorkull - kes ei ütle ära laugust ega tema tibudestki.

Möödunud kuu oli blogi jaoks rekordiline - tehti 16857 külastust ning 607695 klikki.
Külastusi Eestisist 75%. Ära tuli ka riikide rekord, mis varem oli 65 riiki ning nüüd 76 riiki :)
Andmeedastusmahu limiit ületati kolmekordselt, mille tõttu oli lehekülg 20 minutit levist väljas(aitäh NetPointile, et lehekülg kauemaks suletud ei jäänud)
Et seda tulevikus vältida, näitan edaspidi pilte, mis on rohkem kokku pakitud(kvaliteet peaks muutuma minimaalselt) Tänan tähelepanu eest! :)

e-mail: remo.@.moment.ee