Monday, July 31, 2006

Punaselg-õgija ning tema saak, Red-backed Shrike and his prey, Lanius collurio




"Punaselg-õgija peamiseks toiduks on putukad, harvemini väikesed selgroogsed. Õgijatele on iseloomulik toidutagavarade soetamine, mida nad talletavad teravate oksatüügaste, okaste või okastraadi otsa pistetuna. Vahel leitakse põõsal mitmeid "vardasse aetud" suuri putukaid, konni ja harva ka väikesi linde või hiiri. Neid tagavarasid oma vabaõhuaidast kasutab punaselg-õgija varastel hommikutundidel ja halva ilma korral. Tihti jäävad sellised toidutagavarad puutumata, kui värsket saaki leidub külluses. "
http://bio.edu.ee/loomad/Linnud/LANCOL2.htm

Friday, July 28, 2006

Loojangut piilumas - Mink, Mustela vison


Pärnu muulil jalutades pistis kivide vahelt pea välja mink, et osa saada päikeseloojangust või hoopiski veendumaks saabunud külalistes? Sama kiiresti, kui pea oli tekkinud, haihtus ta sinna pimedusse...

Labels: ,

Thursday, July 27, 2006

Verev kurereha, Bloody Cranesbill, Geranium sanguineum

Wednesday, July 26, 2006

Metskits kaerapõllus, Roebuck in Oat field, Capreolus capreolus

Tuesday, July 25, 2006

Mets-lehelind, Wood Warbler, Phylloscopus sibilatrix


mp3
Tilluke linnuke, kelle mõõtmetest annab aimu kõrkjaleht.

Monday, July 24, 2006

Niidutäpik, Pallas's Fritillary, Argynnis laodice

Saturday, July 22, 2006

Lahtitõuge - Roo-loorkull, Marsh Harrier, Circus aeruginosus

Friday, July 21, 2006

Kivimürakas ja tiir, Väiketiir. Little Tern, Sterna albifrons

Tuesday, July 18, 2006

piilumas - rebasekutsikas, Fox puppy, Vulpes vulpes

Labels:

Monday, July 17, 2006

Valge pusurohi, Evening lychnis, Silene pratensis

Saturday, July 15, 2006

Hiline laulik, the bird's last song before sunset


Pruunselg-põõsalind, Whitethroat, Sylvia communis

Friday, July 14, 2006

Aasal - Härjasilm, Ox eye daisy, Leucanthemum vulgare


Väikese elanikuga. With small spider.

Thursday, July 13, 2006

Lomnice, Czech Republic


Reis oli mõnus! Nüüd olen aga tagasi kodus!
Trip was excellent! Now im back at home again!

Wednesday, July 05, 2006

Suvisel heinamaal, in a summery meadow


Lähen nädalakeseks eemale, Tsehhimaale, sõpradele külla. Nautige suve! :)
I will be away for a week, going to Czech Republic to visit my friends. Happy summer time!

Tuesday, July 04, 2006

Kobras, European beaver, Castor fiber


Tammide ja kanalite insener oma valdustele tiiru peale tegemas

Labels:

Monday, July 03, 2006

Armastab ohakaid - Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis


mp3

Saturday, July 01, 2006

Läbi vaikuse, Through the silence

e-mail: remo.@.moment.ee