Thursday, November 30, 2006

Tamm, Oak tree


Novembrikuu viimasel päeval.

Wednesday, November 29, 2006

Sokupoiss, Roe deer, Capreolus capreolus

Tuesday, November 28, 2006

Kiisu! Rebane! Red fox, Vulpes vulpes


3 suuremat punast täppi taustal on leevikesed :)

Labels:

Monday, November 27, 2006

Loojangu kumas, pimeduse saabudes - Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

Saturday, November 25, 2006

Mää! Lammas, a sheep.

Friday, November 24, 2006

Vihmane ilm, märg olek - pesu ning kuivatus. Rainy day - washing and drying off.


Metsvint, Chaffinch, Fringilla coelebs



Thursday, November 23, 2006

Väike-kirjurähn, Lesser Spotted Woodpecker, Dendrocopos minor


Väike-kirjurähn on rähnide seas üks pisemaid, olles vaid veidi varblasest suurem.

Labels:

Wednesday, November 22, 2006

Segadus, Mess

Tuesday, November 21, 2006

Väike turnija, a little acrobat


Salutihane ehk Sootihane, Marsh Tit, Parus palustris

Labels:

Monday, November 20, 2006

Enne päikesetõusu, Before sunrise

Saturday, November 18, 2006

Meenutus kevadest, a memory from last spring

Friday, November 17, 2006

Kaos, Chaos


Peategelane jäi välja.
Raudkull sööstis osavalt ning helitult põldvarblaste parve, tekitades kaose.
Saagiks ei langenud sel korral siiski ükski varblane.

Thursday, November 16, 2006

Hõbekajakas, Herring Gull, Larus argentatus


Kamp hõbekajakaid, ootamas ilma paranemist äralennuks.

Wednesday, November 15, 2006

Ameerika naarits e. Mink, Mustela vison

Labels: ,

Tuesday, November 14, 2006

Paju, kaunis kasukas. Willow in the pretty coat.

Monday, November 13, 2006

Peeglis, Reflection

Saturday, November 11, 2006

Kober e. Kobras, European beaver, Castor fiber

Labels:

Friday, November 10, 2006

Värav kobraste maailma / Gate to the beaver's world

Thursday, November 09, 2006

Härmas, Frosty

Wednesday, November 08, 2006

Uraali kakk ehk Händkakk, ööhakul. Ural Owl, Strix uralensis


mp3
Siis kui päike viimaseid kiiri heites puulatvu punaseks võõpab, saabub helitult koos pimedusega ka händkakk.
Valib välja sobiva puu ning jaht kõigele liikuvale, millest jõud vaid üle käib, võib alata!

Labels: ,

Tuesday, November 07, 2006

Hõbedane, Silvery

Monday, November 06, 2006

Vaikus, Silence

Saturday, November 04, 2006

Tukub - Händkakk, Taking a nap - Ural owl, Strix uralensis

Friday, November 03, 2006

Kõrgemalt näeb kaugemale! Better view from up high!


Teder, Black Grouse, Tetrao tetrix

Labels:

Thursday, November 02, 2006

Sokupoiss, Roe deer, Capreolus capreolus


Vaikselt liikudes ning härmas loodusest detaile noppides, märkasin eemal sokku, kes omale söögipoolist otsis - aeg-ajalt pead tõstes ning ümbrust kuulatades.

Labels:

Wednesday, November 01, 2006

Looduse pärlid, pearls


See metsa-alune hakkas juba kaugelt silma. Sätendas ning helkis nagu jõuluehteis kuusepuu.
Kogu see sära tõmbas ligi kui magnet.
Nii ma ka läksin ning unustasin end seda looduse vaatemängu imetlema.



e-mail: remo.@.moment.ee