Friday, February 29, 2008

Kahekesi - Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus



Põldlõokesed, kiivitajad, sõtkad - kevadekuulutajad, keda täna sai kohatud. Pildile püüan ehk järgmisel korral :)

Thursday, February 28, 2008

Söögipoolist otsimas - Rebane, Looking for food - Red Fox, Vulpes vulpes

Wednesday, February 27, 2008

Hiireke - Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Tuesday, February 26, 2008

Valgejänes, Arctic hare, Lepus timidus


Lumeta ajal on valgejäneste elu nutune, jäädes hästi silma röövloomadele.

Monday, February 25, 2008

Väike, tutiga - Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus

Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus, minimalism

Friday, February 22, 2008

Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis

Thursday, February 21, 2008

Leekides, in Flames

Wednesday, February 20, 2008

Lumesajus - Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

Tuesday, February 19, 2008

Kohtumine lumetormis, Meeting in a snowstorm - Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes
Kuna see on foto, mis pakub elamust just suurena ning veebis läheb nii väikese esitluse puhul palju kaotsi, siis järgnev on väljalõige sellest pildist:

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

Monday, February 18, 2008

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

 Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula
 Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

Friday, February 15, 2008

Nõgikikas - Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martius

Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martiusmp3

Thursday, February 14, 2008

Maailm on nii suur! - Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Wednesday, February 13, 2008

Väike - Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Tuesday, February 12, 2008

Rasvatihane, Great Tit, Parus major

Rasvatihane, Great Tit, Parus major
mp3

Monday, February 11, 2008

Talvevaru - Orav, Red squirrel, Sciurus vulgaris

Orav, Red squirrel, Sciurus vulgaris

Friday, February 08, 2008

Üksi, Alone - Rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes

Rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes

Thursday, February 07, 2008

Väike ja värviline - Sinitihane, Blue tit, Parus caeruleus

Sinitihane, Blue tit, Parus caeruleus

Wednesday, February 06, 2008

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

Tuesday, February 05, 2008

Pisike, hiireke - Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Monday, February 04, 2008

Kaks kollast - Rasvatihane, Great Tit, Parus major

Rasvatihane, Great Tit, Parus major, lumi, lumesadu, snow, snowfall

Friday, February 01, 2008

Metsas - Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis

Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis, mets, forest
e-mail: remo.@.moment.ee