Monday, March 31, 2008

Leethiir, Bank vole, Clethrionomys glareolus

Friday, March 28, 2008

Väike ja vapper - Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes


Tänahommikune

Thursday, March 27, 2008

Kastmine, Watering


Üks natuke naljakas pilt, kus laugud saavad jahutust ;)
Egiptus 2008/Egypt 2008

Wednesday, March 26, 2008

Salutihane ehk Sootihane, Marsh Tit, Parus palustris

Tuesday, March 25, 2008

Loojangus, in the Sunset

loojang, sunset, bird, red, hiireviu, buzzard
Eile oli võimas loojang ning pärast päikese kukkumist muutusid värvid veelgi võimsamaks.

Monday, March 24, 2008

Vaenukägu ehk toonetutt, Hoopoe, Upupa epops


Põnev lind, keda võib hea õnne korral meilgi kohata. Eelmisest aastast on teada ka üks pesitsemine Lääne-Virumaal. Minul seda õnne pole veel olnud ning foto pärineb lõunamaalt, Egiptusest. This photo is shot in Egypt, but at least one pair of Hoopoes successfully breeded last year in Estonia.




mp3

Thursday, March 13, 2008

Lahkumine, Going away


Foto aasta algusest, kui jaanuaris saabunud käre pakane kaanetas kõik siseveekogud, sundides rändele lahtistel vetel talvituvad veelinnud.

Ühtlasi annan teada, et lahkun täna nädalaks Eestist - uusi postitusi selle aja vältel ei tule.
I am flying away to the south, for a week. There won't be any new updates during this time.

Wednesday, March 12, 2008

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Tuesday, March 11, 2008

Laanepüü, Hazel Grouse, Bonasa bonasia


Päev oli õhtusse jõudnud. Liikusin läbi hämara kuusiku kodu poole, kui keegi äkki rapsides kuuse alumistelt okstelt lendu läks. Ehmatasin mina ning ehmatas ka tema - laanepüü.

Monday, March 10, 2008

Laululuik, Whooper Swan, Cygnus cygnus


mp3

Friday, March 07, 2008

Natukese lumega - Rasvatihane, Great Tit, Parus major

Thursday, March 06, 2008

Hiirekull ehk Hiireviu, Common Buzzard, Buteo buteo


Talv oli soe, kuid suhteliselt viude vaba. Viimaste tuultega on meile aga mõned hiireviud lisaks saabunud.

Wednesday, March 05, 2008

Sinitihane, Blue tit, Parus caeruleus

Tuesday, March 04, 2008

Emotsioon, Emotion - Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

Monday, March 03, 2008

Musträhn, männikus. Black Woodpecker, Dryocopus martius

e-mail: remo.@.moment.ee