Thursday, July 31, 2008

Valge pusurohi, Evening lychnis, Silene pratensis

Wednesday, July 30, 2008

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus


Noorlind, Juvenile.
Küll need noored kasvavad ikka kiiresti - veel kuu aega tagasi nägi ta välja selline.

Tuesday, July 29, 2008

Haigutus, Yawn - Jääkoskel, Goosander, Mergus merganser

Monday, July 28, 2008

Hallpõsk-pütt, Red-necked Grebe, Podiceps grisegena

Friday, July 25, 2008

Kadakatäks, Whinchat, Saxicola rubetra

Thursday, July 24, 2008

Kühmnokk-luik, Mute swan, Cygnus olor

Wednesday, July 23, 2008

Tüll, väiketüll. Little Ringed Plover, Charadrius dubius

Tuesday, July 22, 2008

Jahistiil - Väike-konnakotkas, Lesser Spotted Eagle, Aquila pomarina

Konnakotka varitsusjahi juures on põnevam osa laskumine, hetk enne tabamust. Saakobjekti märgates tõukab konnakotkas end varituspuult lahti ning laskub vaikselt, liueldes. Sellel ajal ei tee ta mitte ühtegi tiivalööki ning hetk enne saakobjekti lööb tiivad peakohal kokku. Jahitav hukkub sõrmenipsu kiirusel.







Monday, July 21, 2008

Valge pusurohi, Evening lychnis, Silene pratensis

Friday, July 18, 2008

Metskiur, Tree Pipit, Anthus trivialis

Thursday, July 17, 2008

Saagijahil - Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus



Wednesday, July 16, 2008

Piilumas - Musträhn, Peeking - Black Woodpecker, Dryocopus martius

Tuesday, July 15, 2008

Noor pere jalutuskäigul - Nurmkana, Grey Partridge, Perdix perdix







Monday, July 14, 2008

Uuriv pilk - Roo-loorkull, Marsh Harrier, Circus aeruginosus

Friday, July 11, 2008

Enne und, Before sleep

Thursday, July 10, 2008

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

Wednesday, July 09, 2008

Meeleolu, Mood

Tuesday, July 08, 2008

Herilaseviu, Honey-Buzzard, Pernis apivorus





Monday, July 07, 2008

Kadakatäksi pere, Whinchat, Saxicola rubetra

Suvisel heinamaal kihab mõnus elu, mida jälgides juba igav ei hakka.
Linnulapsed on pesadest väljas ning vanematel käed-jalad tööd täis.



Friday, July 04, 2008

Harilik taevastiib, Amanda's Blue, Polyommatus amandus

Uneaeg ... - Hallpõsk-pütt, Red-necked Grebe, Podiceps grisegena

Wednesday, July 02, 2008

Need silmad ... - noor kõrvukräts, Young long-eared Owl, Asio otus

Tuesday, July 01, 2008

Loojangus - Kalakajakas, Common Gull, Larus canus

e-mail: remo.@.moment.ee