Thursday, April 30, 2009

Kodumets? - Metstilder, Green Sandpiper, Tringa ochropus


millest on järel vaid riismed.

Wednesday, April 29, 2009

Kuldnokk, Starling, Sturnus vulgaris



Tuesday, April 28, 2009

Õhtune pesu, Washing before sleep - Linavästrik, Pied Wagtail, Motacilla alba







Monday, April 27, 2009

Sööst - Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

Saturday, April 25, 2009

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Thursday, April 23, 2009

Pulmamängud, Courting display - Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia














Valge-toonekurgede paaritumiseelne tants on kaunis ja vaatemänguline.
Täis kirge, õrnust, armastust. Selle seeria ning veel paar lisapilti leiab ka raamatust "Loodus kutsub".

Wednesday, April 22, 2009

Teder, Black Grouse, Tetrao tetrix



Tuesday, April 21, 2009

Uneaeg, Sleeping time - Sinikael-part, Mallard, Anas platyrhynchos

Monday, April 20, 2009

Tervitus! Hi there! - Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes


Tulles vastu paarile sõbrale näha seda fotot suuremalt, siis siin see on!
Üks talvine meenutus, üsna krõbedast päevast rabas.

Friday, April 17, 2009

Roohabekas, Bearded Tit, Panurus biarmicus

Thursday, April 16, 2009

Roheline rähn, halli peaga - Hallpea-rähn, Grey-headed Woodpecker, Picus canus





Wednesday, April 15, 2009

Punkar - Tamme-kirjurähn, Middle Spotted Woodpecker, Dendrocopos medius

Tuesday, April 14, 2009

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula


Veel võib kohata siin-seal mõnd punapugu. Varsti neid enam naljalt ei näe, sest leevikesed kolivad ära kuusikutesse, pesa tegema. Uuesti märkame neid jälle siis, kui külmakraadid kohal ja lumevaip maas.


Kui muidu tegutsevad leevikesed ikka kõrgustes, siis peale lumevaiba sulamist võib mõnd punapugu märgata ka vahtrapuu all.

Monday, April 13, 2009

Metstuvi - Kaelustuvi ehk meigas, Woodpigeon, Columba palumbus

Friday, April 10, 2009

Käigu pealt - Kobras, European beaver, Castor fiber

Thursday, April 09, 2009

Suur-kirjurähn, Great Spotted Woodpecker, Dendrocopos Major


Emaslind / female

Wednesday, April 08, 2009

Loojang, Sunset


Eilne loojang oli võimas! Üks nendest kordumatutest. Ähvardavad pilved ning kutsuv loojanguvalgus. Külm ja soe - mõnus kontrast!

Tuesday, April 07, 2009

Halljänes, Brown Hare, Lepus europaeus


Lumi on peaaegu sulanud ja halljänestel on nüüd hea elu - nüüd neid juba naljalt ei märka :)

Monday, April 06, 2009

Kährik, Raccoon dog, Nyctereutes procyonoides


Kui vaid seda räga ees ei oleks! :) Aga mis teha, just see räga pakkus kährikutele turvatunnet. Armunud paarike oli otsustanud, et on aeg välja tulla külmast ja pimedast urust ning saada osa kevadisest, soojast päikesest. Pool tunnikest päikese käes peesitamist ning seejärel kadusid nad jälle tagasi urgu. Eks teguderohkeks ööks on vaja end ikka korralikult välja magada. Ööloomad, nagu nad on.

Friday, April 03, 2009

Kullakaevurid, Gold Diggers - Hallhaigur, Grey Heron, Ardea cinerea

Thursday, April 02, 2009

Lumikelluke, Snowdrops, Galanthus nivalis



Wednesday, April 01, 2009

Metsnugis, Pine marten, Martes martes

e-mail: remo.@.moment.ee