Tuesday, June 30, 2009

Punarind, European Robin, Erithacus rubecula


Üks viks, traks ja rõõmsameelne linnuke, kelle nägemine tuju alati heaks teeb :)mp3


Noka vahel on väike kogum erinevaid putukaid, mis toimetati kõrgustes asuvasse puuõõnde - seal ootasid ees näljased suud.

Monday, June 29, 2009

Sinikiil, Black Tailed Skimmer, Orthetrum cancellatum

Saturday, June 27, 2009

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Friday, June 26, 2009

Puhkehetk - Rohukoskel, Red-breasted Merganser, Mergus serrator





Thursday, June 25, 2009

Helitu liug - Kobras, European beaver, Castor fiber

Monday, June 22, 2009

Veesilm, Bog pool


Mõnusat suve ja hääd jaani! :)

Friday, June 19, 2009

Kuivaks! Shaking dry! Sinikael-part, Mallard, Anas platyrhynchos



Thursday, June 18, 2009

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus

Wednesday, June 17, 2009

Minu valdused, minu mängumaa - Halljänes, Brown Hare, Lepus europaeus

Tuesday, June 16, 2009

Kägu, Cuckoo, Cuculus canorus



Monday, June 15, 2009

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus

Friday, June 12, 2009

Süüa-süüa, veel ja veel! - Suur-kirjurähn, Great Spotted Woodpecker, Dendrocopos Major

Thursday, June 11, 2009

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes


Tänane öö jäi mul vahele. Siis kui oli aeg magama minna, mõtlesin et võiks hoopis vaadata mida päikesetõus endaga kaasa toob. Selline mõte on mind kummitanud juba viimasted paar nädalat, sest magama olen saanud nüüd alles tund enne päikesetõusu. Käisin enne mitmeid kordi rõdul ja vaatasin, kuidas udu üha paksemaks muutub. Linnukoor oli juba valla ja vaid mõnesaja meetri kauguselt tulid valjud piiksud. Siis aga "kväk-kväk-kväk" - see oli kõrvukrätsu pere. Tegin omale ühe kange kohvi ja läksingi seiklema. Voodis maanusin alles kell kaheksa. Elamuste võrra rikkamana ja aasta võrra vanemana.

Wednesday, June 10, 2009

Sookiur, Meadow Pipit, Anthus pratensis

Tuesday, June 09, 2009

Tibu - Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus


Young one

Monday, June 08, 2009

Pesa kohendamas - Hallpõsk-pütt, Fixing the nest - Red-necked Grebe, Podiceps grisegena

Friday, June 05, 2009

Tupp-villpea, Cotton Grass, Eriophorum vaginatum

Thursday, June 04, 2009

Elukaaslased, Life partners - Väiketüll, Little Ringed Plover, Charadrius dubius



Wednesday, June 03, 2009

Soo-loorkull, Montagu's Harrier, Circus pygargus


isaslind / male

Tuesday, June 02, 2009

Üle Kollase mere, over the Yellow sea.


Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia

Monday, June 01, 2009

"Lähen vaatan hoopis sinna mäe taha!" - Halljänes, Brown Hare, Lepus europaeus

e-mail: remo.@.moment.ee