Friday, January 29, 2010

Vaikus, Silence


Täna on Fred Jüssi sünnipäev. Palju-palju õnne ja tugevat tervist, Fred!

Thursday, January 28, 2010

Mõnuleb - Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

Wednesday, January 27, 2010

Lumine - Metssiga, Wild boar, Sus scrofa

Tuesday, January 26, 2010

Ronk, Raven, Corvus corax


Kaelushakid? Härmas rongad. -24C.


Looduses on ikka nii, et ühe kaotus tähendab teistele võitu, ellujäämist. Karm aeg.

Monday, January 25, 2010

Külmal ja tuulisel õhtul - Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus

Friday, January 22, 2010

Merikotkas, White-tailed Eagle, Haliaetus albicilla


Sellise külmaga ei olnud härmas mitte vaid puud ja põõsad.

Thursday, January 21, 2010

Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis



Wednesday, January 20, 2010

Lumine mets, Snowy forest

Tuesday, January 19, 2010

Pärast loojangut, After sunset

Monday, January 18, 2010

Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus

Friday, January 15, 2010

Krõmpsti! - Saarmas, Otter, Lutra lutra


Hea isuga saarmas, kelle jaoks pole mingi küsimus süüa ära pooleteise tunni jooksul kümmekond konna! Kuid eks selliste külmade puhul tulebki rohkem süüa.

Thursday, January 14, 2010

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

Wednesday, January 13, 2010

Porr, Treecreeper, Certhia familiaris

Tuesday, January 12, 2010

Särav täht, Glowing Star

Monday, January 11, 2010

Eest ära, maandun! - Ronk, Raven, Corvus corax

Friday, January 08, 2010

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

Thursday, January 07, 2010

Krõbe õhtu, Frosty evening


-18C, -0,4F

Wednesday, January 06, 2010

Merikotkas, White-tailed Eagle, Haliaetus albicilla

Tuesday, January 05, 2010

Lumine, Snowy


Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

Monday, January 04, 2010

Head uut aastat! Happy new year!

e-mail: remo.@.moment.ee