Friday, April 30, 2010

Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia + Tähis teadaanne! Important announcement!



TÄHTIS!
Annan teada, et tänasest tekib pildipäevikusse arvatavasti pikem paus. Lugu järgmine, et Blogger, kes blogimootorit pakub, ei võimalda enam 1.maist pildipäeviku pidamist kasutades ftp-d. Nende välja pakutud alternatiivid mulle kahjuks ei sobi ning lähiajal on tarvis üle minna mõne teise mootori (näiteks Wordpress) peale. See võimaldaks alles jätta varasemad (1345) sissekanded, kommentaarid ning varem tehtud postitused jääks leitavaks ka otsingumootorite abil. Uue pildipäeviku, milles soovin jätkata ikka sama rida, loodan käima saada tuleval nädalal. Blog.moment.ee lehelt läheb vahetusse index, rss ja atom kirjed.

Seniks nautige kevadet ja püsige lainel!



IMPORTANT!
Next week there will be a pause in new posts. I have to abandon Blogger (since they won’t support ftp any more) and move to another Blog service. All this will take time because I want my „new“ blog to look the same (or better) as the one I’m used to run. All old pictures and comments will be kept and they can be found also via search-engines. Hopefully all this won’t take too much time, but please keep coming back – I will let you know, when all this is ready! Index, rss and atom files will be changed during that. Problems with rss readers may accour meanwhile.




Juhul kui index.html vahepeal kaob, siis varasemate sissekannete nägemiseks jääb töötama järgnev link:
http://blog.moment.ee/arhiiv/2010_04_01_archive.html
Lehe allosast leiab arhiivi kuude ja aastate lõikes.

When index.html gets lost, then http://blog.moment.ee/arhiiv/2010_04_01_archive.html will stay active.
You can find archive from bottom of the page.

Soovitan igaks juhuks selle aadressi järjehoidjasse lisada. I reccoment to save that url just in case.

Thursday, April 29, 2010

Tuttav sell - Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes

Wednesday, April 28, 2010

Värvidemäng, Play of Colours

Tuesday, April 27, 2010

Viimased kiired, Last sunrays

Monday, April 26, 2010

Minek - Merikotkas, White-tailed Eagle, Haliaetus albicilla

Friday, April 23, 2010

Pärast loojangut, After sunset

Thursday, April 22, 2010

Hiirega - Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus

Wednesday, April 21, 2010

Kevadine suurpuhastus - Orav, Red squirrel, Sciurus vulgaris


Karm ja külm talv on möödas ning nüüd võib ka vatiteki ära kappi panna.

Tuesday, April 20, 2010

Pesamaterjaliga - Hallpõsk-pütt, Red-necked Grebe, Podiceps grisegena

Monday, April 19, 2010

Värv ja vorm. Color, shape and form

Friday, April 16, 2010

Leekides, in Flames - Sookurg, Crane, Grus grus

Thursday, April 15, 2010

Lend, Flight

Wednesday, April 14, 2010

Kobras, European beaver, Castor fiber

Tuesday, April 13, 2010

Puukoristaja, Nuthatch, Sitta europaea


Kevadiselt rohelisel taustal

Monday, April 12, 2010

Merikotkas, White-tailed Eagle, Haliaetus albicilla

Friday, April 09, 2010

Rannaäär, Coastline

Thursday, April 08, 2010

Punarind, European Robin, Erithacus rubecula

Wednesday, April 07, 2010

Lest ja Tõmmukajakas, Flounder and Lesser Black-backed Gull, Larus fuscus


Märkasin rannikul jalutades kivil toimetavat tõmmukajakat. Ega hästi aru ei saanud, mille kallal ta seal nokitseb. Tegevust tal seal igatahes jätkus. Nagu mingi suurem nahalapp oleks kivil olnud, mida ta siis nokaga usinasti tagus. Alles siis, kui see suur "lapp" ümber tõsteti sai pilt selgeks - lest! Lind askeldas kala kallal ligi kümme minutit, kuni kaaslanegi talle seltsi saabus. Selle peale lõi vist kajakas "käega" ning otsustas, et mis siin ikka jamada - neelan parem alla! Lupsti! Kas tõesti läheb see lapik kala tervenisti kurgust alla?! Jah, läks. Mängleva kergusega.





Tuesday, April 06, 2010

Veemöll - Vesipapp, Dipper, Cinclus cinclus

Monday, April 05, 2010

Hallhüljes, Grey seal, Halichoerus grypus





Friday, April 02, 2010

Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum

Thursday, April 01, 2010

Sulab, Melting

e-mail: remo.@.moment.ee