Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis

September 1st, 2005 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


Tänane pilt on eriti värske, 1h tagasi tehtud :)
Fotol jäälinnu noorlind.

Tags: , ,

4 Responses to “Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis”

 1. m8mm says:

  ta on õudselt värske

 2. Kätlin says:

  värske liha…kahju, et see oks sinna ette jäi. ma vaatan et jäälinde on nüüd kõik kohad täis. muudkui tuleb neist pilte igale poole.

 3. Remo says:

  kõik kohad täis? eks ilusaid pilte nendest on vaikselt ikka netti tilkunud. suur väljakutse fotograafile. eile just nägin ühe tegelase pilti, kes oli neid juba 3 aastat jälginud ja viimased 5 kuud pildistanud – alles nüüd jõudis soovitud tulemuseni. aga see, et kõik kohad täis neid kõlab nagu jäälind oleks varblaseks muutunud – aga kaugel sellest ;)btw on sul olnud õnn näha jäälindu? :)

 4. Mall Värva says:

  Hei! Remo, ehk räägid, kui palju aega sul kulus selle pildi saamiseks. St. kaua sa sel päeval kohapeal passisid ja kui mitmeid päevi sul kulus selle koha leidmiseks. Pilt ise supermõnus! Ja veel: kas see on su esimene pilt jäälinnust või üks mitmest?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv