Ameerika naarits e. Mink, Mustela vison

November 15th, 2006 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Tags: , ,

7 Responses to “Ameerika naarits e. Mink, Mustela vison”

 1. Anonymous says:

  Oi kui lahe karvane elukas! Ma pole elus ees sellist looduses oma silmaga näinud.

 2. Karl Adami says:

  Nii palju ma neist tean, et nad ei karda eriti inimest. aga väga hea pilt.

 3. kati says:

  Kas su pilte maha joonistada võib õldsegi? Lihtsalt niisama, enda rõõmuks mapi vahele.

 4. Remo says:

  Sel juhul võid ise mingiga kohtudes küll pettuda, kui loom juba kaugelt ohtu aimates plehku paneb ;)Julgetest, inimestega harjunud isenditest olen ka mina kuulnud, ise kohanud veel mitte.Keila joalt leiaks kindlasti sellise – on teine/teised seal juba parajalt kuulsust kogunud.Kuid üldistada et mingid julged on, oleks väär.

 5. Remo says:

  kati: anna minna! :)

 6. Anonymous says:

  Kas pildil olev loom ei ole mitte hoopis haruldasem Euroopa naarits (Mustela luterola)? Ameerika naarits e Mink (Mustela vision) peaks olema valget värvi kasukaga.

 7. Anonymous says:

  Euroopa naarits on küll väga sarnane, aga ülahuul on valge. Mingi värvi võimalik varieeruvus on tingitud aretustööst karusloomafarmides. Meie mingid on suures jaos just sealt putku pannud loomade järeltulijad.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv