Tukub – Händkakk, Taking a nap – Ural owl, Strix uralensis

November 4th, 2006 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tags: , , ,

9 Responses to “Tukub – Händkakk, Taking a nap – Ural owl, Strix uralensis”

 1. tanel says:

  Krt…kus kohas te neid händkakk pidevalt kohtate :P Ma olen see aasta igalt poolt neid otsimas käinud, ka eelmise aasta pesade ümbrusest ja ikka ei kedagi :( Selle pildi kohta ei oskagi muud öelda, et kaku unine ilme on väga hea ;)

 2. Mari says:

  Ma tahaks ka nii teha nagu see kakk :(

 3. Metskuts says:

  Tõsisel jõuline raamistus.

 4. Chicken Bog says:

  That is a great shot!

 5. Remo says:

  tänase, päikese tõusust loojanguni, metsaskägu võib nüüd lõppenuks lugeda. ~5min enne loojangut toimus kohtumine, taas händkakuga :) uue kakuga, uues kohas. eelmine nädalavahetus kohtasin väikeste vahedega kahte hännakat ning päev enne seda kõrvukat :) muide, tanel, ka esimest vöötkakku on juba nähtud! kahjuks leiti ta murtuna (kassikakk, kanakull) Põõsaspea neeme männikust.Teravat silma!

 6. tanel says:

  Vöötkakk! Väga hea. Pean ka nüüd hakkama tihedalt eelmise aasta kohtades käima, kus ma vöötkakku kohtasin ;)Teravat silma sullegi! ;)

 7. david kleinert says:

  wonderful capture Remo of this amazing species.

 8. Anonymous says:

  Kõige ilusam händkakk, mida olen näinud! Suurepärane pilt, mida võikski vaatama jääda!

 9. Remo says:

  :)Loodetavasti jõuan siin enne kevadet ka oma praegused lemmikfotod hännakast ära näidata. ühe öise ning ühe varahommikuse :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv