Kollane varblane – Talvike, Yellowhammer, Emberiza citrinella

February 5th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


mp3

Tags: , ,

10 Responses to “Kollane varblane – Talvike, Yellowhammer, Emberiza citrinella”

 1. accomodationsmotels says:

  good site

 2. david kleinert says:

  beautiful image Remo! love the yellow of the bird against the white snow :)

 3. Karl Adami says:

  Minu arvates lihtne ja ilus! (Suviti olen seda laulu kuulnud, aga kuni eilseni ei teadnud mis linnuga tegemist on)PS! Remo sa roherähne polegi veel tabanud või? Või on roherähnid tõesti haruldused Eestis?

 4. Remo says:

  Sisemaa mehena veel ei ole jah. Meil(Tartumaal ning selle ümbruses(Valgamaa, Viljandimaa jne)) ta puudub. Roherähn on meil üpriski haruldane. Saaremaal pesitseb mitmeid, seal võib kohata teda hea õnne korral või kui territoorium teada.

 5. Karl Adami says:

  Minu maakohas(Pärnumaa) on päris mitu pesakonda, kuni eelmise nädalani arvasin, et ta on suhteliselt tavaline Eestis. Ta on üpriski julge lind. Võtad endale ka sihiks mõned roherähnid tabada?

 6. pp says:

  Ei jõua Sind ära tänada selle saidi pidamise ja tasemel hoidmise eest. Heli lisamine on aga super. Ise lindistasid? Kavatsed edaspidigi seda pakkuda?Andunud fänn (üks sadadest tuhandetest, nagu aru saan:)

 7. Kunter says:

  Ohoh, ma ei oleks ilma selle viimase kommentaarita seda heli märganudki. Võiksid seda nõksu teinekordki kasutada.

 8. Remo says:

  bobo: ega roherähnist ära ei ütleks küll! Sihiks võtan vist vaid siis, kui pesakoht teada – muidu jääb juhuse hooleks(vähemalt esialgu) :)

 9. Remo says:

  pp: :) helide lindistamise võimalust mul kahjuks ei ole. helidega toetab mind loodusheli.ee millalgi aasta tagasi sai küsitud luba ning pärast seda olen mõnikümmend heli ka piltide juurde lisanud.kunter: kui meeles püsib, siis püüan edaspidi tihedamini :)

 10. HampshireBirder says:

  another amazing picture remo. your photos are clearer and more beautiful than what i see with my eyes.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv