Lumikelluke, Snowdrops, Galanthus nivalis

April 4th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Uncategorized .

9 Responses to “Lumikelluke, Snowdrops, Galanthus nivalis”

 1. prillmadu says:

  Alustan iga päeva sellega, et tulen ja vaatan, mida uut Remo meile looduse imedest näitab. Kellukese pilt on tõeliselt kaunis – hästi mahedad värvid ja samas nii selged. Imeline pilt jällegi! Nüüd lihtsalt peab tänane päev ka niisama kaunis tulema.

 2. david kleinert says:

  perfect composition Remo!

 3. Katriin says:

  panin Sinu kodulehe otselingi enda omale… et saaksin lihtsamalt jälle piiluda, mille ilusaga hakkama oled saanud :).. Sinu talendi austaja olen!

 4. Remo says:

  :)

 5. Karl Adami says:

  Väga soojad toonid peaks ära märkima. Hea töö jällegi!

 6. Frank says:

  Excellent photo!!!!Every photos on your blog is EXCELLENT!!!! Perfect lighting even in extreme light conditions. Perfect sharpness even in motion or when extremely zoomed in. Perfect color. Perfect contrast.EXCELLENT!!!!

 7. nipitiri says:

  selle pildi suhtes on mul kaksitine tunne:need soojad toonid meeldivad, isegi väga…samas lumikellukesed – no need lihtsalt peavad olema valged/rohelised… :)*käisin isegi võrdluseks otsimas “Käbikuningat”(26. veebruar 2007)

 8. Sven Z. says:

  Hmm. Nopitud lilled?

 9. kr1s71na says:

  kedagi veel huvitab, kas nopitud või mitte…. pilt on ilus, muud ei loe! :D

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv