Rohukonn, Common frog, Rana temporaria

April 5th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Close-up / Lähivõtted .


Juba nädal või rohkem on käinud Ajaveeb 2007 konkurss, kus selgitatakse välja silmapaistvamad blogid. Rahvas hääletab. Hääletamiseks on jäänud veel 7 päeva. Kui minu blogi Sinu häält väärib, siis klikka aga ikoonil :)
ajaveeb 2007
Lisa: Aitäh Teile, kes olete võtnud vaevaks hääle anda ning midagi arvata! :)

Tags: , ,

6 Responses to “Rohukonn, Common frog, Rana temporaria”

 1. nipitiri says:

  no on hea pilk!täitsa filosoof… :D(Diogenes?)(što tõ smotriš glaza punnis kak likuška sooltünnis… :))

 2. Manjana says:

  Remo, minu jaoks oled Sa niikuinii Eesti parim fotoblogija ja ma pole ainus, kes nii arvab. Sulle pole seda võistlust vaja, et seda teada saada. See, et sa eelmine kord ei võitnud, näitab, et sellised võistlused ei pruugi alati õiglased olla. Sinu pildid on sellised, et ma ei julge neid enam isegi mitte kommeteerida, sest ükski kommetaar ei tundu piisavalt hea.Sorry, et nüüd nii otse välja kukkus.

 3. saarekaz says:

  kui sa ei võida, siis on küll midagi mäda:P

 4. Veljo says:

  assa.. Meenub päev looduses, kus konnade pulmamäng sedavõrd elevile mind ajas, et ISO eelmise õhtu tarbeks sätitud 800 tõttu kõik mu konnapildid untsus olid. Aga see siin on hea, väga hea – ütleks.

 5. Elvis says:

  Aga tegu ongi ju Eesti parima ajaveebiga :)

 6. Anonymous says:

  Mis ma sinna “sildid”alla peaks kirjutama?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv