Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes

August 7th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes Üks kevadine hetk. Käblik, kuulutamas valjult, et siin territooriumil on tema peremees!
mp3

Tags: , ,

4 Responses to “Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes”

 1. Udumartin says:

  Märkasin seda käblikut looduspildis ja olin üsna imestunud kriitika üle, et sodine oks ja vähe terav. Minu arvates on sellise süstiku pildistamine väga hästi õnnestunud. Filmikere ja 100iso filmiga ei pea seda võimalikuks, sest linnuke ei püsi üldse paigal ja tegutseb võsas. Udumartin

 2. Remo says:

  selline ta on jah. ka minu varasemad 2a tulemused olid ikka sellised, et kaugelt, suht rägas või üldse ära liikunud. puhtast taustast ning heast valgusest võis vaid unistada. tegutseb ta ju metsas, kus valgust napib ning säriajad all. sellel kevadel oli mul aga õnne rohkem ning neljandal päeval sain ka soovitud kaugusest soovitud pildi :)

 3. Marcel says:

  Magnifiques photos. Félicitations et bonne continuation.

 4. Alexei Krasyuk says:

  oh, kui ilus pilt !!!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv