Männimetsas, in the pine forest

August 22nd, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Close-up / Lähivõtted .

 Admiral, Red Admiral, Vanessa atalanta

mänd, männid, männimets, pine forest, pinus

12 Responses to “Männimetsas, in the pine forest”

 1. Anonymous says:

  Mis metsad?

 2. Kätlin says:

  ma tunnen juba seenelõhna. varsti peaks vist minema. nüüd on sadanud ka. sa oled näinud viimasel ajal metsas mõnda? seent st.

 3. Lauri says:

  Super pildid :)Muideks mulle on silma jäänud et see aasta tuleb hea pähkli aasta :)

 4. Remo says:

  anom: Jõgevamaa ;)

 5. Remo says:

  käts: oo jaa! tänagi varahommikul sai mõned kukeseened kaasa võetud :)

 6. Remo says:

  aitäh, lauri. pähkleid paistab tõesti palju olevat, kuid enamus neist on seest tühjad olnud :(

 7. patrick21@gmail.com says:

  Found your blog on DIGG. Just wanted to say I think your work is amazing and that I have subscribed to your feed and look forward to checking it regularly. Question…are you shooting HDR often?Patrick

 8. Remo says:

  thank you, patrick.I have never shot, made HDR.

 9. Anonymous says:

  pisike rumal küsimus – mis on HDR?

 10. andresl says:

  http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imagingLihtsustatult öeldes on see meetod kuidas kahest erinevalt säritatud pildist arvutis üks (teoreetiliselt) võimalikult loomutruu (nagu inimsilmale paistab) pilt kokku monteeritakse. Teoorias hea, aga praktikas on enamus neist hdr piltidest jurad ja näevad kõike muud kui loomulikud välja. Üritatakse vaeva nägemata ‘lahedaid’ pilte teha. Loodetavasti on see peatselt mööduv nähtus.tüüpiline näide: http://www.flickr.com/photos/gageyoungphotography/1218413633/in/pool-hdr/parem näide: http://flickr.com/photos/valpopando/458760664/in/set-72157594327558179/

 11. Anonymous says:

  Tähh:-) kutil nagu aura pildil ümberringi näha, see ilmselt tõesti “loomulik” ei ole. Arvatavasti kes esimest korda siia satuvad ja näevad pilte nagu see rebane ja need puukitsed Marokos, siis arvavadki, et kokku kleebitud. Enamikesse hellikutesse lääne (tava)mõistustesse ilmselt ei mahu, et on võimalik teha niiiiiiiiiiii häid pilte “au naturelle” ilma kõige “ilupugemiseta” elik masinas lõikamata ja kleepimata. Nad näevad lihtsalt imeilusat pilti ja ei näe seda tõelist “ilupugemist ja kehkendamist,” ehk ehtsat kõrgemat pilotaaži, mida Remo tegelikult teeb, müts maha tema ees ja maani kummardus talle!

 12. Chairman Adrian says:

  Love the butterfly – How did you get the shot?Adrianhttp://chairmanadrian.blogspot.com/

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv