Metsatihane – Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus

October 29th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus, mänd, männil

Tags: , ,

6 Responses to “Metsatihane – Tutt-tihane, Crested Tit , Parus cristatus”

 1. nipitiri says:

  üks neist tihastest,kes kuulis häiretvõi andis häiret?Hiireviu tagasivaatest:“Jälgisin põõsas kükitades tihaseid, kui äkki häire anti ning /…/”:)

 2. Anonymous says:

  ja minul käis kord selline tegelane söögimajas!

 3. Anonymous says:

  Mõnus keskkond. Hea, et taust on eristatav.

 4. Remo says:

  nipitiri: see on nädalavahetuse tihane. häiret andis aga üks rasvatihastest :)panin täna omal söögimaja üles. rasvatihased olid kohe platsis. kui tutt-tihane kah kunagi sinna satuks, oleksin väga rõõmus :)

 5. Anonymous says:

  tutt-tihane käis paar korda, aga sabatihane kohe mitu ja mitu korda. sinitihaseid oli kaks ja kolmas oli vist lasuurtihane, sihuke imelik, sinise asemel oli justkui roosakas. pisikesed kurjad siisikesed, riiakad rohevindid, isegi põhjavindid ja urvalinnud, tihastest ja leevikestest ei räägigi. on puukoristajad, rähn, aga koduvarblased on ära kadunud, nende asemel on põldvarblased.

 6. prillmadu says:

  Ma pole suurem asi linnutundja ja ei oska midagi tarka nende põld- ja metsa- ja kodulindude kohta öelda, aga siinne pilt on lihtsalt hämmastav. Sobiks suurepäraselt ka jõulukaardiks. Meil viimasel ajal jõulude paiku niikuinii veel lund ei ole.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv