Müramas – Rebasekutsikad, Fox cubs playing together, Vulpes vulpes

October 19th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

rebane, rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes

Tags: , ,

11 Responses to “Müramas – Rebasekutsikad, Fox cubs playing together, Vulpes vulpes”

 1. Liisu says:

  * Needsamad pehme-padja-rebasepojad? :)

 2. Anonymous says:

  Mees… uskumatud pildid on Sul. Ma ei ole küll selline tüüp, kes igale poole mingi “geniaalse” või “respecti” laoks, aga praegu oli küll see just esimene sõna, mis pähe turgatas – respect. Just see padjarebaste pilt kah… sõnatu :) Tegeleks rohkem inimesi selliste elujaatavate (ma julgeks nii öelda) hobidega, siis poleks sõdu ollagi.Hästi vahva.

 3. Katrin says:

  Ma tahaks teada saladust, kuidas sul õnnestub kõikidele neile hetkedele peale sattuda? Elad vist metsas :) Igal juhul teeb iga uus pilt taas hea tuju.

 4. Maili says:

  :) tänud!

 5. Eppppp says:

  Kas see pealmine rebasekutsu märkas sind?

 6. TurnThePage says:

  ilme, ilme, ilme….ja need pisipisikesekesed valged kikud…

 7. OldHorsetailSnake says:

  Very nice photographs.

 8. prillmadu says:

  Vahva ilme on tõesti ühel kutsal. Sa, Remo, peaksid nüüd neid jälgima ja tegema pilti sellest, kui need lapsukesed ise hakkavad peret looma. Saaks terve saaga. Tänan imekena nädala alguse eest!

 9. Remo says:

  liisu: needsamad :)aitäh, anom! :)siil: ma arvan, et see on pühendumus. see, et ma olen osanud distantsi hoida ning kaugelt jälgida, tunnetada piiri. nii tundsid need rebasekutsud end täiesti häirimatult, nagu mind seal polekski, pakkudes uskumatuid hetki.kuna igal asjal on piir, siis oli palju ka neid hetki, mida õnnestus näha vaid kaugelt ning fotodele jäid need püüdmata. näiteks seda, kuidas vanarebane neid imetas :)sekkumine, et pilti saada, oleks aga kõik ära rikkunud. ka ei julenud ma vajutada päästikule, kuna katikuplõks oleks minu kohaloleku vanarebasele reetnud.foto sellest püsib mul aga mälupildis kustumatuna :)epp: nad olid teadlikud ning harjunud, et seal eemal üks tegelane aegajalt kõhutab. see et ta objektiivi suunas vaatab, oli juhuslik.

 10. nipitiri says:

  Remo,hea, et ükski neist rebastest Su juurde ei tulnud ega teatanud: taltsuta mind!(nagu Väikesele Printsile)vahva, et Sa neid hetki niimoodi jagada oskad :)aitäh!

 11. Anonymous says:

  beautiful….doms

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv