Händkakk – on just hiire tabanud, Ural Owl has just caught a vole, Strix uralensis

November 28th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis

Tags: , , ,

6 Responses to “Händkakk – on just hiire tabanud, Ural Owl has just caught a vole, Strix uralensis”

 1. Yrsa says:

  What a beautiful bird. And the ice/snow in the feathers gives it a special sparkle. Fantastic pics!

 2. ArvoS says:

  Kakkudega on selline jama, et nende näoilme ei lähe kokku nende tegemistega. Näiteks rebane on jahil väga keskendunud olemisega aga see tegelane on hiire püüdnud kuid ilme ütleb, et tahaks magada. Väga hea hetk. Teades, et tavainimesed isegi ei näe neid metsas. Tänud Remo.

 3. nipitiri says:

  Remo,Sul on siis järgmine hetk ka, jah?Kuidas Sa muidu tead, et see just hiir oli, mis küüniste vahele jäi…Jaa… kes Sind ja Su pilte kiita jaksab :)

 4. prillmadu says:

  See näeb tõesti nii välja nagu oleks mingit lumesuplust tegemas aga mitte saagijahil. Mulle hirmsasti meeldivad kakud. Loomaaias vahin teisi ka nagu sõge, ei saa puuride juurest minema.

 5. TurnThePage says:

  mis siis, et lumi vahel – kakku see küll ei takista!

 6. Anonymous says:

  I’ve never commented on your photographs before, but I thought I should say how much I enjoy my time with you every week. Your work is of such a quality that I am amazed and inspired, and yet you bring such peace into my life.Thank you.Judy

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv