Noor pere – Põdrapere, Moose family, Alces alces

November 30th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Põder, Moose, Alces alces
Üks meenutus jahedast augustikuu hommikust, kus ämblikuvõrgud sätendasid pärlitest. Hommik, mis oli täis kohtumisi. Kitsed, põdrad, karud ning kährik – jah, see oli üks võimas hommik :)

Tags: , , , , ,

4 Responses to “Noor pere – Põdrapere, Moose family, Alces alces”

 1. Aarne says:

  Tundub, et sel hommikul oli sealkandis “liiklus” tõesti päris tihe. Karude pilt on veel selgelt meeles. Kuna mulle endale meeldib ka juba enne päikesetõusu looduses kohal olla, tekitab see pilt kohe eriti mõnusa ja sooja tunde. Äratundmisrõõm suvehommikust. :)Tänud fantastiliste piltide eest!

 2. Yrsa says:

  You must live in a tent! These two latest pics are incredibly beautiful. It´s impossible to find the right words. The light in this elk pic is just supurb.

 3. kris says:

  super, lihtsalt super! :)

 4. Anonymous says:

  Nüüd oli vastupidi, ennem kriitika alla ja siis ilmub alles kodukale. Just mõtlesin kes võiks seal autor olla:)Rääkides talendist, tee minutine slideshow oma parimatest fotomaterjalist ja mine saatesse “Talendijaht”. Saade saateks, eks ta omamoodi ole, aga kindlasti võlud sealse rahva oma piltidega. Raha rahaks. 10 000.- ei jookseks kellegil mööda külgi alla;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv