Mina ja mu venna, Me and my brother.

December 14th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

rebane, red fox, vulpes vulpes, magab, sleeping, armas, cute, loomalaps

Tags: , ,

17 Responses to “Mina ja mu venna, Me and my brother.”

 1. Mattias says:

  Tõeliselt võimas pilt. Selliseid olukordi päriselus vist ei juhtu?

 2. Maili says:

  tundub järjest rohkem, et rebasepoisid võtavad sind pereliikmena! kuid selleks tuli sul kindlasti üsna palju kannatlikku meelt varuda :)

 3. Anonymous says:

  Autoportree jah (pealkirja järgi)? See seletaks nii mõndagi su piltide juures…

 4. Kätlin says:

  on jah nunnu :) kohe vägagi

 5. prillmadu says:

  Süda sulab sees. Kaisuloomad.

 6. Anonymous says:

  Ot, ma ei saanud aru kumb neist nüüd Remo oli? ;)

 7. Anonymous says:

  eks ikka see, kes otse vaatab. sihuke õnnetu nägu peas, et nää, tema läks magama, aga kes nüüd minuga mängib?

 8. Liisu says:

  * Õnnetust näost pole siin küll jälgegi. :) Venna muudkui magab, eks siis tuleb üksi maailma avastada ja fotograafile poseerida.

 9. foxie says:

  nende rebasekutsude pärast see blogi mulle üldse silma jäigi… nüüd olen andunud fänn ja kiikan ikka iga päev, kas on midagi uut üles pandud :)

 10. HA says:

  Vaadake suud, sel ju naerukurrukesed!

 11. ArvoS says:

  Tegelikult on see vist selle “magamisepildi” järg. Remo arvatavasti krõbistas liialt tugevalt ja hakkajam tegelane tuli uudistama – mis toimub!

 12. Remo says:

  Magamispilt on hoopis järg sellele pildile ;) Kuna mina temaga ei mänginud, püüdis ta endale ise tegevust leida ning natuke rohkem kui tund hiljem ta seda unimütsi juures leidiski (ajas teisegi hetkeks üles). See unimüts magas aga oma kaks tundi jutti!Kellaajaliselt on siinne pilt tehtud 20:27:34 ning “Padjast mõnusam” 21:36:02.Et vale mulje ei jääks, siis mainin, et tegelikult oleks piisanud ühest mu valest liigutusest või helist ning kogu see armas kaadervärk oleks hetkega urgu sööstnud, tolmujutt taga.

 13. Anonymous says:

  No tere jälle, rebasepoisid!Nagu keegi siin varemgi kommenteeris, ootan ka mina rebasepoistest infot! Suu veab samamoodi naerule. Millegipärast need repsud, keda olen näinud, küll nii harjatud ja kammitud ei ole1 Edu teile kõigile, nii Remole, kui repsudele!

 14. Anonymous says:

  remo kammibki neid, ja et nüüd, poisid, ütelge: kanakoib, siis jääb musi ilusti naerule… jaaa.. linnuke!

 15. ArvoS says:

  Tänud põhjaliku vastuse eest. Ise julgeks küll natuke vaielda. Omad kogemused räägivad seda, et olles käinud repsidel juba paar korda külas siis harjuvad nad päris ära. Oli kord selline olukord kus kutsikas tuli juurde ja tegi objektiivi tatiga kokku. Pidingi natuke otama ja siis vaikselt taganema, et objektiivi puhastada. Kuna olen ise repsidega jännanud siis ootaks veel pilte nendest – kuidagi süda läheb soojaks.

 16. M says:

  Väga toredad repsid! Iga kord,kui siia lehele uut pilti vaatama tulen, vaatan repside pildi jälle üle, nii soe tunne tekib.

 17. Anonymous says:

  nunnu ruudus :)mul oli vaja lapsele koolinäidendi jaoks rebasemask teha, siit hea šnitti võtta ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv