Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

January 22nd, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis
See pilt on tehtud eelmisel aastal. Mis kuul võiks see pildistatud olla?

Tags: , , ,

13 Responses to “Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis”

 1. prillmadu says:

  Detsember? Aga samahästi võiks see ka praegune jaanuar olla… Kakk võidab mu südame iga kell.

 2. Liisu says:

  * Detsember juba võetud? Ma pakun siis novembrit.Kui kaugel Sinust ta niimoodi uneleda söandas?

 3. Anonymous says:

  jaaguar?

 4. Funestus says:

  Ühineks siin eelnevate vastusega, et äkki detsembris. Lumega oli siis nagu oli või õigemini seda peaaegu ei olnudki.Igastahest Remo, kui fotograafi amet enam piisavalt sisse ei too, siis mine õpeta sõjaväälastele ,kuidas luurata ja vastasele ligi hiilida. Kui suudad loomadele juba nii ligidale saada, siis ma ei imestaks kui Sulle kuskil põllul kogemata otsa astuksin :)

 5. Anonymous says:

  jah, Remoga läheks luurele iga kell;)

 6. JB's Big and Small Worlds says:

  Beautiful photo!–JB

 7. Remo says:

  ja õige vastus on ———> jaanuar!jah, ka eelmise aasta jaanuar oli selline, kuid peagi avanesid taevaluugid ning saabus ka käre pakane! tuli tali, tali tuli :)

 8. Mikk says:

  Nii ta oli ja kui külm tuli siis üpris käre, kuskil õhtul kella 1900 paiku oli -28 kraadi, öisest temperatuurist ei tea midagi, aga hommikune päikesetõusu aegne võis külmemgi olla, Fotograafidel soovitan käija ka Sirgala karjääris, eriti just siis kui kerge lumevaip maas ja üpris kõva külm, avaneb vapustav vaatepilt. Nüüd läks pikale;), mulle meeldib see taust:) paju ja lepavõsa vist, langeb hästi kokku esiplaanid värvidega.

 9. Andrea says:

  You can’t imagine how much I like this bird:I’ve seen it only one time,at Stockholm Zoo.So I love to see him free in your pictures.Bye

 10. Anonymous says:

  miks just sirgala karjäär?!

 11. Mikk says:

  Raske vastata ja ei hakka siin Remo pildi all pikalt risustama(kui soovid vastust võid mailile kirjutada)….Aga Remole küsimus, teil oli vist ühel pildil ka lendav händkakk, ise olen lendavat näinud, päris mõnus vaatepilt….

 12. Remo says:

  mikk: jah, blogis peaks mõned händkaku lennupildid olema küll.näiteks need:http://blog.moment.ee/2007/11/pealelend-hndkakk-ural-owl-strix.htmlhttp://blog.moment.ee/2007/12/viuh-woosh-hndkakk-ural-owl-strix.htmlhttp://blog.moment.ee/2007/03/keskendunud-hndkakk-focused-ural-owl.htmlhttp://blog.moment.ee/2007/02/hndkakk-on-mrganud-saaklooma-ning.htmlEks vaikselt tilgutan ka lisa, kuna erinevaid, põnevaid lennukaid händkakust on mul oma omajagu kogenenud … nii paarkümmend fotot.

 13. Mikk says:

  Aitäh Remo;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv