Porr, Treecreeper, Certhia familiaris

January 9th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Porr, Treecreeper, Certhia familiaris

Tags: , ,

5 Responses to “Porr, Treecreeper, Certhia familiaris”

 1. JB's Big and Small Worlds says:

  Nice shot!–JB

 2. Rait says:

  Kena lind on pildile püütud küll.mul oleks küsimus selle tausta kohta. Miks see selline laineline, holone on jäänud? Mul on tihti ka selline, miks?! Ma arvasin, et mul odava obtika ja tehnika pärast..hmm.Sorry, et pildi alust nüüd nii teemaga “risustasin”!

 3. Remo says:

  Laineline, halone? Kas sa mõtled seda üleminekut tumesinisest helesiniseks või mida? Ma halosid ega lainelisust ei näe. Kui sa aga mõtlesid kromaatilist aberatsiooni, mis on tingitud tavaliselt odavast optikast – siis seda siin fotol ju pole.

 4. Rait says:

  Seda minagi, et siin pildil selle kalli tehnika puhul ei tohiks seda jama oll. Aga kas tõesti näen ainult mina selle vasaku sinise (lume) üleminekul tumeda (puule) lainelisi triipe. Teistel piltidel siin blogis neid lained ei näe. hmm.

 5. Anonymous says:

  see on vist eestikeelses maailmas üks enamlevitatud porri link? :P

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv