Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

January 30th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Tags: , ,

6 Responses to “Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus”

 1. prillmadu says:

  Aga see linnukene on meile juba tuttav. Remo, kas see on nüüd mõni uus või jsut täpselt seesama, keda me siin varem oleme näinud?

 2. Karl Adami says:

  Üliarmas tegelane. : )

 3. Veriora says:

  Mulle tundub see pilt sügavalt sümbolistlik-religioosne:kolm raagu kui kolm jumalikku selget mõttejoont + kolmnurkne tihaseseljalaikversus:pehme valge tervikolend

 4. Remo says:

  prillmadu: samast seeriast, sama õhtu, kuid teine isend. sabatihased liiguvad suve lõpust kuni kevadeni alati grupikesti, nii oli neidki oma 12 tükki.

 5. Anonymous says:

  Veriora palus ka minul Sulle kommentaar julgeda edasi öelda – arvasin selle foto kohta, et see on säärane, kus võiks pildistaja annet hakata juba jumalikuks pidama. Kompositsioon, detail, värv.Täiuslik + veel natuke.P.S. väikese lisana – ka Fred Jüssi on Su andest väga heal arvamusel… tegime temaga koos detsembris näitust – tema liblikatiivafotod ja meie klaas.

 6. Andrea says:

  Difficult to find words for your perfect pictures.I hope you will find an editor to publish them.Bye

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv