Üksi, Alone – Rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes

February 8th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes

Tags: , ,

14 Responses to “Üksi, Alone – Rebasekutsikas, fox puppy, Vulpes vulpes”

 1. Veriora says:

  Issakene, missugune pilt!

 2. Anonymous says:

  mitu mm?

 3. Remo says:

  200mm

 4. Anonymous says:

  Sügav!

 5. Anonymous says:

  ODSA TIBU!!!! pisike haldjalapsukene kesk rohelist valgust.. :D:D:D:D sellised pildid rabavad peast, jalust ja südamest ning teevad sind müraki paremaks!! aitähhhhhhh

 6. Anonymous says:

  ma kahtlustan, et ka Remo soonis voolab üksjagu haldjaverd… ;)muul moel pole selliste piltide saamist võimalik seletada :)

 7. JB's Big and Small Worlds says:

  Love this photo!–JB

 8. hallenbeckv says:

  Remo, Thanks for the beauty!

 9. Kätlin says:

  Remos voolab ju kääbikuverd ;)

 10. Anonymous says:

  jah, kääbikud armastavad hiilida küll, kuid muidu on nad üsnagi maine rahvas. Remo pikkuse ja piltide juures ma usun ikka haldjavere olemasolu ennem;) pealegi selline pisut ängistav, rahutusttekitav võlu ning lumm on neis, et selliseid pilte saab teha vaid see, kes tunneb haldjate igatsust ilu järele, või on ise haldjas. Legolase lellepoeg näiteks, ära solvu, Remo, sa ja su pildid olete fantastilised :)

 11. Anonymous says:

  Jah tõesti, midagi peab Remos müstilist olema, et sellise auraga pilte teha. Ma ei imesta üldse, kui te lindude ja loomade keelt oskaks, sest kuidas muidu saab ta neile läheneda ja nende parima olemuse ära tabada. Siin ainult erilisest andest ei piisa, siin peab midagi rohkemat olema. Ja Remos ongi määratult rohkem kui anne. Remo, sinu pildid näitavad, kui kaunis on maailm meie ümber ja seda puhast ja rikkumata loodust läbi sinu silmade ja fotoobjektiivi nähes, muutume ka ise puhtamaks. Suur-suur tänu sulle, Remo, nende fantastiliselt imearmsate piltide eest. Vaim kohe puhkab sellist pilti nähes.

 12. Anonymous says:

  Nii armas-ilus, naugu muinasjutt!

 13. ArvoS says:

  Sellele pildile on tugev story sisse pildistatud kuid ikkagi arvan, et Sul on paremaid pilte repsidest. “Nukitsamees” tuli meelde – kas ikka tasub minna paksu pimedasse kuusemetsa?!

 14. Anonymous says:

  paremad võivad olla, aga nagu sa ütlesid – stoori on see, mis selle pildi puhul loeb. võibolla mitte tehniline kvaliteet, millest ma ei jaga midagi, aga pildi enda aura, meeleolu, lummus;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv