Uuriv pilk – Roo-loorkull, Marsh Harrier, Circus aeruginosus

July 14th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tags: , ,

5 Responses to “Uuriv pilk – Roo-loorkull, Marsh Harrier, Circus aeruginosus”

 1. Anonymous says:

  Igavesti vahva. Tabav pealkiri!

 2. Anonymous says:

  Küsimus – Kas Canoni värviprofiili kasutamisel on mingi konkreetne põhjus? Kas mitte Canoni omanik näeb ikka pilti õigete värvidega?

 3. Remo says:

  Hea küsimus. Kuna töötan ise sRGB värviprofiilis, siis arvasin, et ka pildid salvestatakse selle peale ümber. Võrreldes nüüd aga pilti kummaski värviruumis, siis erinevust ma ei näe. Värvid on kummaski profiilis identsed, autentsed.

 4. Anonymous says:

  Proovisin ka ise – tõesti värvid ei muutu. Lihtsalt huvitas. Tekkis veel selline küsimus – kui ma ei oleks canoni kasutaja – kas browser oskaks canoni profiiliga pilte õieti näidata? Puudutab see küll ainult Mac -i kasutajaid. Kipun arvama, et vist ei oskaks!?

 5. Lin at Sandpiper's Place says:

  Ooooh, he posed so nicely for you! The harriers here just swoop down swiftly over the marsh grasses and seem to never stop moving. It’s difficult to get pictures of them. So far, I’ve had no luck at all. This is a beautiful picture.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv