Lumine, Snowy

December 4th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .


Nädalatagune meenutus.

6 Responses to “Lumine, Snowy”

 1. Mattias says:

  Esialgu ülesäri ärritas, ent olles seda natuke aega vaadanud, on sel täitsa idee sees. Tiba inspiratsiooni minu tänastest RSS feedidest

 2. Kunter says:

  See on lumi mitte ülesäri :)

 3. Remo says:

  Ülesäri ? :) Ei ütleks, et siin ülesäri oleks (v.a. taevas, mis oligi valgemast valgem) Tõsi, automaatset särimõõtmist ma ei kasuta ja määran säri alati ise. Halli lund (kaamera särimõõdik mõõdab valge alati halliks) siin selle tõttu ei näe, sest lumi on täpselt säritatud ja vaade on audentne.

 4. Anonymous says:

  Ilus, valge, puhas

 5. ArvoS says:

  Säritusega pole tõesti probleemi. Pigem on probleem vaataja monitori kalibreeringus. Tundub, et Tartu pool oli talve rohkem :-)

 6. La Pyrénéenne says:

  Hello ! I’ am french and my name is Véronique … I found your blog here : http://aufonddujardin.canalblog.com/ and here , too : http://www.remi-thivel.com/ … your photos are really wonderful ! So , I have made a link for you on my blog too : htt://arrajou.blogspot.com , it will be on line tomorrow , I hope that it not a problem for you …

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv