Urvalind, Redpoll, Carduelis flammea

February 3rd, 2009 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


Viimaste päevade ilmad on mõnusalt krõbedad. Nii nagu talvel peabki. Külmaga on lindudel seljas ka teine kasukas – selline paks ja kohev.
emaslind / female


isaslind / male

14 Responses to “Urvalind, Redpoll, Carduelis flammea”

 1. prillmadu says:

  Selline paksuke oleksin minagi heameelega. ;)

 2. Anonymous says:

  Gorgeous ;-)

 3. Anonymous says:

  Suisa kaunitar pisikese punase kübaraga :)

 4. Anonymous says:

  justkui päkapikud ;)

 5. joan says:

  Love this!:)

 6. Daniel says:

  Gorgeous bird.

 7. Anonymous says:

  Maybe its worth a mention that google now translates estonian. Or at least tries because results are often quite funny or just nonsense. Anyway here’s the link – translate.google.comBueno pilt nagu ikka Remo!

 8. Ivo says:

  palju sa sellise DOFi jaoks PSi kasutad? või üldse, palju PSi( või muu töötlus programm, ei saa exifi vaadata) tööd teed? olen pidev vaataja, pildid on väga head ja edu edaspidiseks.

 9. Remo says:

  Aitäh, Ivo.DOFi joonistab ikka objektiiv ja valitud ava, mitte nikerdamised Photoshopis. Kui sa oled ise ka pildistaja ja omad teleobjektiivi 300mm või pikemat, tee üks loomkatse. Võta näiteks suitsupakk, aseta see millegi peale ja nii, et taust jääks suitsupakist mitte vähem kui 15m kaugusele. Nüüd säti see suitsupakk (võib ka igasugune muu sellises mõõdus ese olla) kaadrisse nii, nagu näiteks see linnuke siin pildil. Tee pilt võimalikult lahtise avaga. Vaata nüüd tehtud pilti ja ma arvan, et sa saad ammendava vastuse, kuidas selline DOF sünnib.Kui üldse Photoshopist rääkida, siis: levels(kui vaja), usm ja kui pilt läheb netti siis: resize, usm. Kõik.

 10. Kätlin says:

  uskumatult ägedad pallid

 11. kaia says:

  kuidas sa vahet teed, kumb on emane ja kumb isane? kas selle järgi, et ühel on kõht punane? :)

 12. Remo says:

  Just, Kaia :)

 13. Liis L. says:

  oeh, nii armas linnuke!imeilus pilt!oled üks hea eeskuju fotohuvilistele! =)

 14. heino says:

  Vist seesama , keda nägin sõõmas

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv