Kährik, Raccoon dog, Nyctereutes procyonoides

April 6th, 2009 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud, Mammals / Imetajad .


Kui vaid seda räga ees ei oleks! :) Aga mis teha, just see räga pakkus kährikutele turvatunnet. Armunud paarike oli otsustanud, et on aeg välja tulla külmast ja pimedast urust ning saada osa kevadisest, soojast päikesest. Pool tunnikest päikese käes peesitamist ning seejärel kadusid nad jälle tagasi urgu. Eks teguderohkeks ööks on vaja end ikka korralikult välja magada. Ööloomad, nagu nad on.

Tags: , ,

4 Responses to “Kährik, Raccoon dog, Nyctereutes procyonoides”

 1. Lammas Naljahammas says:

  Jeeee! Kährik! :P

 2. Anonymous says:

  väga armas!

 3. Anonymous says:

  Aga mind see räga ei häiri! :) Vastupidi, minu meelest tekitab see tunde, justkui ma ise istuksin kusagil põõsas ja luuraksin kährikuid. Pilt annab väga hästi edasi seda fiilingut, millest kõneleb ka foto all olev tekst. Ja kähriku kutsu vaatab veel nii armsasti kaadrisse ka! :) Üks kift pilt – ütleksin ma selle kohta!– R. –

 4. patrick says:

  Congratulations. It’s a rare picture. I’ve shoot a Nyctereutes procyonoides into… a zoological park :-(Patrick

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv